VİZYONUMUZ

Vizyonumuz psikoteknik alanında ve sürücü belgelerinde eğitim vermekte olan kurumlar arasında ilk sıralarda yer almaktır ki gidişatımız da bu yöndedir. Uzun yıllar önce kurulan kurumuz vizyonumuz gereği çalışmalarına sürekli olarak önem vermekte, eğitim kurumumuzda çalışanlarımızın da bu yönde adımlar atmasını  sağlamaktayız.
 
Her zaman sorulan bundan bir on yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz sorusuna biz işte bu şekilde cevap veriyoruz İncirli Psikoteknik Eğitim Kurumları olarak bu hedefe her geçen gün yaklaşmaktayız. Artan müşteri kitlemiz ve referanslarımız bunu kanıtlar niteliktedir. Denizbank, Kompen, Taç, Mercedes-Benz, Türk Telekom, Vaillant, Türkiye İş Bankası vb. birçok referansımız bunlardan birkaçını oluşturuyor, tamamını görmek isterseniz referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
 
Eğitim kurumlarımızda verilmekte olan birçok belge bu referanslarımız vasıtası ile tescillenmiştir. Ticari amaç gütmekte olan birçok firma için önem arz eden SRC belgesi gibi, K belgesi, D2, D4 belgesi vb. birçok belgenin eğitimi verilmektedir. Sürücülerin ruhsal ve fiziksel olarak araç kullanmaya ne kadar yatkın olduklarını belirten belgeler olan Psikoteknik belgelerde bunlar arasında önemli olanlarındandır.
 
2003 yılında kurulduktan sonra vizyonumuz gereği çalışmalara hız vererek büyüme hedefleyen eğitim kurumumuz her geçen günle birlikte bunu gerçekleştirmektedir ve gerçekleştirmeye de devam edecektir. Uluslararası ve yurtiçi prosedürlere uygun hizmet anlayışı ile belge vermeye devam eden kurumumuzda çalışan personellerimizde işlerinin ehli olup bilgi ve tecrübe ile donanmış kişilerdir.