MİSYONUMUZ

Misyonumuz
Misyonumuz yetki veren sürücü belgelerinin kişilere ve kurumlara, uygun koşullarda kaliteli bir eğitim sürecinden geçmek kaydıyla, verilmesidir. 2003 senesinde kurulan İncirli Psikoteknik Eğitim Kurumu’muz bu misyonumuz gereği bu zamana kadar sürekli olarak kendini yenilemekte ve misyonundan vazgeçmemektedir.

Ticari amaçlı ya da ticari amaç gütmeden taşımacılık yapmak isteyen kuruluşlara gerekli olan yetkili belgeleri sağlamak için kurulan firmamız bu bağlamda SRC belgesi gibi D2, D4, F1 belgesi gibi K belgesi gibi, sürücülerin ruhsal ve fiziksel sağlıklarını değerlendiren Psikoteknik belgeler gibi birçok belgeyi kurumumuz sağlamaktadır. Kurumlarımızda verilen eğitimler yurtiçi ve yurtdışı standartlara uygun yapılardadır, verdiğimiz belgeler tam olgunluk seviyesi göstermiş kişilere ve kurumlara verilir. Belgelerde istenen nitelikler ve şartlar yerine getirilmediği takdirde belgenin verilmesi söz konusu olamaz.

Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı ile sürekli iletişim halinde olan İncirli Psikoteknik Eğitim Kurumu’muz bu iletişimin avantajlarını müşterilerine yansıtır. Kısa sürede belgelerin kurumlara ve kişilere verilmesi bunun bir örneğidir. Kurumuzda ayrıca yenilenme süreleri yaklaşan belge sahiplerine gerekli hatırlatmalar yapılır ve yenileme işlemleri belge sahiplerinin onayı ile kısa sürede gerçekleştirilir.

Misyonumuz gereği bu gibi değerlere önem verirken kendimizi sürekli olarak denetlemekteyiz müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kaliteli bir eğitimi uygun fiyatlara nasıl veririz düşüncesindeyiz. Güvenli trafiğin başlıca etkenini oluşturan eğitimler için kurumumuzda çalışmakta olan personellerimiz tecrübeli ve bilgi sahibi kişilerden oluşur.