Misyonumuz, kaliteli hizmetimiz ile birlikte Sağlık Bakanlığının onayladığı bir kurum olarak uygun koşullarda eğitim süreçlerini müşterilerimize sunmaktır. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet sürdüren firmamız, emin adımlarla geleceğe doğru yürümekte ve sürekli kendini geliştirip yenileyerek misyonunundan kesinlikle taviz vermemektedir.

Ticari amaç güden veya ticari amaç gütmeden taşımacılık yapmak isteyen kuruluşlara ve kişilere yetkili belgeleri sağlamak için kurulan firmamız gün geçtikçe kendini daha da geliştirmektedir. SRC belgesi gibi mesleki yeterlilik belgelerinden A,B,D,K gibi yetki belgelerine kadar birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Sağladığımız müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Kurumlarımızda verilen her eğitim yurtiçi ve yurtdışı standartlarına tam uyum sağlamaktadır. Verdiğimiz belgeler bakanlıkça onaylı ve tam olgunluk seviyesindedir.

Misyonumuz gereği siz değerli müşterilerimizin düşüncelerine önem veriyor ve bu bağlamda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kaliteli, müşteri odaklı anlayışımız ile kaliteli bir eğitimi en iyi fiyat politikası ile müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin yenilenmesi gereken belgelerini onları mağdur etmeden sistemimize kayıtlı telefonlarından ulaşıp önceden hatırlatmalar yapıyor ve yenileme işlemlerini en kısa sürede hallediyoruz.

Güvenli trafik, güvenli sürüş ile gerçekleşir mantığı ile eğitimlerimizi her geçen gün daha da yeniliyor ve üzerine kattıkça kalitesini arttırıyoruz. Kurumumuzda çalışan güler yüzlü personelimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde geleceğe doğru koşmaktayız. Sektörde birinci elden bırakmaya hiç niyetimiz yok.


Referanslar
1
2
3
4
5
6
7