Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik pazarında ve sürücü belgesi pazarında yakaladığımız başarı ivmesi sayesinde her geçen gün sektörde öncü olmaya devam ediyoruz. Alanında uzman, özverili, profesyonel, kaliteli çalışanlarımız sayesinde sunduğumuz eşsiz hizmet ile dün de, bugün de, yarın da her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Bünyemizde verdiğimiz bütün eğitimleri ticari bir amaç gütmeksizin yapıyor ve eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. En iyi hizmeti sunmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor ve müşterilerimize en iyi fiyat politikası sunarak onlara eğitimi bir yük haline getirmiyoruz.

Kaynaklarımızı en iyi ve en ileri teknolojiler ile harmanlayıp sentezleyerek eğitimi her geçen gün geliştiriyor, destekliyor ve başarı oranımızı ciddi oranda yükseltiyoruz. Şoförler ile uyumlu çalışarak SRC, ODY, ÜDY gibi belgeleri eğitimde; psikoteknik değerlendirme testleri kendinizi rahat hissedeceğiniz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Uzun yılların sağladığı tecrübe ve bilgi ile hizmet vermeye devam etmekte olan kurumumuz birok belge eğitimi vermektedir. Özellikle psikoteknik alanında sürücülerin bedenen veya ruhen sürücüğüle uygun adaylar olup olmadığını test ettiğimiz kurumumuzda ayrıca sürücü belgeleri, taşıma belgeleri gibi belgeler verilmektedir.

En temel kuruluş sebeplerimizden biri olan ticari amaç gütmeden kurumların veya gerçek kişilerin trafikte rahat ve güvenli sürüşü deneyimini onlara kazandırmaktır. Her şeyi kuralına uygun olarak yapıyor ve Ulaştırma bakanlığı ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz.

Güvenli trafik her şeyden önce önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve gerekli eğitimleri profesyonel ekibimiz ile veriyoruz. Her şeyden önce sizin can sağlığınız ve yayaların can sağlığı bizim birinci önceliğimiz olmuştur. Kalitenin tek ve en doğru adresine geldiniz.

Çok hızlı çözümlere kavuşturup en hızlı şekilde belgeleri sizlere ulaştırıyoruz, siz de bizim ailemize katılmak istiyorsanız eğer size bir telefon kadar yakınız, yapmanız gereken tek şey iletişim sayfamıza gidip bize ulaşmaktır. Güvenli trafik, güvenli sürüş.


Referanslar
1
2
3
4
5
6
7