HAKKIMIZDA

İncirli Psikoteknik Eğitim Kurumları olarak 2009 yılında kurulmuştur. 2009 yılından bu yana İstanbul Bakırköy incirli mahallesinde, 100 lerce kişiye eğitim vermiş ve belge almalarında yardımcı olmuştur.
 
Özellikle Psikoteknik alanında gerekli olan temel eğitimlerin tamamlanması ve sürücülerin psikolojik olarak, trafiğe hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz. Diğer eğitim alanlarımız olan B2 belgesi, D3, F1, D2, D4 belgesi K belgesi, SRC, ODY, ÜDY gibi gerekli belgelerinde eğitimi ve adayların sınava hazırlanmasında büyük katkı sağlamaktayız.  Bulunduğumuz sektör itibar ile bir çok firmanın kuruluş belgelerini hazırlamaktan mutluluk duymaktayız.
 
Yukarıda bahsettiğim bir çok belge güvenli yolcu ve eşya taşınmasına yönelik, devletin firmalara almasını zorunlu kıldığı belgeler ve eğitimlerdir. Yukarıdaki belgeler ticari ve ticari olmayan taşıma işlemleri için gerekli olan belge türlerindendir. 
 
İhtiyaç duyduğunuz belgeleri  bir hatfa gibi kısa sürede tarafımızdan tedarik etmeniz mümkündür. Bir diğer değinmek istediğimiz husus ise referanslarımızdır. Refranslarımıza bakarak, ne kadar ciddi ve işine gösteren bir kurum olduğumuzu hemen anlayacaksınız.

 

Güvenli trafik, saglikli sürüs keyfi ve kalite için dogru adres Incirli Psikoteknik Egitim Kurumlari iletisim bilgilerimizi ana sayfamizdan ögrenebilirsiniz.